Altra Jeugdzorg

Altra is een grote instelling voor jeugdzorg en speciaal onderwijs in de regio Amsterdam. Altra Jeugdzorg biedt hulp aan kinderen en jongeren die zijn vastgelopen of dreigen vast te lopen in hun persoonlijke en sociale en ontwikkeling. Met extra aandacht en begeleiding willen we kinderen een nieuwe kans geven op een onbezorgde jeugd en ouders helpen de regie over de opvoeding weer in handen te krijgen.

Hulp aan scholen
Behalve aan kinderen en ouders biedt Altra ook hulp aan en op school, de plek waar kinderen het grootste deel van de dag doorbrengen. Steeds meer hulpverlening vindt op of vanuit de scholen plaats. Altra introduceerde projecten voor leerlingen die veelvuldig van school wisselen en daarmee een grotere kans op vroegtijdige uitval en het time-outproject voor leerlingen die door hun gedrag tijdelijk niet op school te handhaven zijn. Op veel basisscholen in Amsterdam werken schoolmaatschappelijk werkers van Altra.
Aanmelding: via Bureau Jeugdzorg (BJAA). Voor schoolmaatschappelijk werk gaat de aanmelding via de school van het betreffende kind.

Altra Jeugdzorg, regio Oost/Zuidoost:

[icon=telefoon] Hofgeest 020 565 0222 [icon=e-mail]hofgeest@altrajeugdzorg.nl
[icon=telefoon] Tweede Oosterparkstraat 020 694 9588 [icon=e-mail]oosterparkstraat@altrajeugdzorg.nl
[icon=telefoon] Javaplantsoen 020 694 5321 [icon=e-mail] javaplantsoen@altrajeugdzorg.nl
[icon=telefoon] Ravenswaaipad 020 697 3641 [icon=e-mail] ravenswaaipad@altrajeugdzorg.nl

Altra Jeugdzorg, regio Noord / Centrum / Oud-West
[icon=telefoon] 020 634 9191 Rode Kruisstraat E: rodekruisstraat@altrajeugdzorg.nl
[icon=telefoon] 020 515 8181 Bilderdijkstraat E: bilderdijkstraat@altrajeugdzorg.nl
[icon=telefoon] 020 616 1406 Hoofdweg E: hoofdweg@altrajeugdzorg.nl
[icon=telefoon] 020 686 1343 Krelis Louwenstraat E: krelislouwenstraat@altrajeugdzorg.nl

Bezoek de website van Altra.